Nasze realizacje

Za nami  pracowite tygodnie. Mieliśmy okazję zrobić pierścionek z ruchomym brylantem i zawieszkę z 1ct brylantem.

Pierścionek z ruchomym brylantem to pomysł naszego szefa.  Świeżo upieczony tata właśnie w tak oryginalny sposób postanowił podziękować małżonce za urodzenie mu dziecka. Pierścionek to połączenie białego i żółtego złota próby 585. Brylant osadzony jest w szynie bez żadnej korony, nad kamieniem przebiega cienka złota szyna przytrzymująca brylant. Nie ma możliwości wypadnięcia kamienia, właśnie dzięki górnej szynie. Brylant o masie 0,55ct swoją wielkością uniemożliwia wypadnięcie z którejkolwiek strony. Dzięki zastosowaniu górnej szyny całość wygląda bardzo oryginalnie.

Oczywiście jest możliwość wykonania takiego pierścionka z mniejszym kamieniem, wraz z wielkością kamienia zmieniają się nieco proporcje całego pierścionka ale wygląda równie pięknie. Całość jest tak wykonywana, żeby kamień nie miał żadnej możliwości wypadnięcia.

Poniżej prezentujemy zdjęcie pierścionka.

055ct

Drugą naszą realizacją było wykonanie zawieszki w kształcie serca z brylantem wielkości 1ct. Zawieszka ma być prezentem komunijnym. Wykonana według projektu klientów. Główny kamień osadzony jest w centralnym punkcie zawieszki,  w środku serca.  Po obu stronach na „ramionach” serca znajdują się mniejsze  brylanciki. Całość wykonana została w białym złocie próby 585

1ct

 

By | 2019-07-11T08:33:14+00:00 Grudzień 12th, 2016|Categories: Nasze realizacje|Tags: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz