Pierścionek z moissanitem

Kobiety kochają diamenty i nie jedna z nich marzy o pierścionku zaręczynowym z brylantem, jednak nie każdy może sobie pozwolić na taki zakup. Alternatywnym i tańszym wyborem jest pierścionek z wyjątkowym kamieniem moissanitem w kształcie serca, wykonany z białego złota próby 585.

Syntetyczny kamień moissanite idealnie imituje diament. Został wprowadzony na rynek pod koniec XX wieku i wiele tych kamieni sprzedano wówczas jako diamenty, gdyż tylko ekspert jest w stanie odróżnić diament od moissanitu. Polecany jest przez jubilerów ze względu na niebywałą twardość, ponadto słynie z nieśmiertelnego blasku, którym zachwyca nawet po latach.

Pierścionek z moissanitem w kształcie serca wyróżnia się zarówno subtelnością, jak i stylowym wykonaniem, bez wątpienia doda uroku kobiecej dłoni. Kamień w kształcie serca pięknie mieni się w słońcu i na pewno wszystkich zachwyci. Dlatego też pierścionek z moissanitem nadaje się idealnie jako zaręczynowy lub podarunek dla ukochanej osoby z okazji rocznicy ślubu, urodzin czy innej ważnej okazji.

Szczegóły produktu:

Pierścionek został wykonany z białego złota próby 585, jest wykończony kamieniem moissantem w kształcie serca i waży 2,88 gr.

 

Zostaw komentarz