Pierścionek zaręczynowy z moissanitem

Strona główna/Nasze realizacje/Pierścionek zaręczynowy z moissanitem

Czy istnieje kamień dorównujący blaskiem i połyskiem diamentowi? Syntetyczny kamień mossanit jest idealną imitacją diamentu i słynie z nieśmiertelnego blasku. Niezwykły wygląd, niebywała twardość oraz przystępne ceny sprawiają, że biżuteria z mossanitem jest dobrym wyborem na każdą okazję.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Specyfika kamienia – mossanitu

Moissanit czyli węglik krzemu został odkryty przez francuskiego chemika Moissana w 1898 roku. Jest wyjątkowo odporny na zadrapania, odpryski i łamania. Niebywała twardość moissanitu i nieporównywalne piękno czynią kamień idealny na pierścionek zaręczynowy lub biżuterię na prezent. Moissanit występuje w wielu fantazyjnych kształtach, rozmiarach i może zostać wykorzystany do stworzenia jedynego w swoim rodzaju pierścionka lub unikalnej biżuterii.

Nasza realizacja

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota z trzema moissanitami został zrobiony na życzenie Klienta. Trzy duże kamienie zachwycają blaskiem i precyzyjnym wykonaniem. Pierścionek z trzema moissanitami jest alternatywnym, tańszym wyborem wobec pierścionka z diamentem i na pewno wszystkich zachwyci. Pierścionek ten nadaje się doskonale jako zaręczynowy lub prezent dla ukochanej osoby z okazji ważnej rocznicy.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Szczegóły produktu:

Pierścionek z żółtego złota wykończony trzema kamieniami moissanitami w szlifie princess.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

By | 2019-07-11T08:37:24+00:00 Wrzesień 25th, 2016|Categories: Nasze realizacje|Tags: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz